Gizlilik ve Güvenlik

Web sitemizi kullanırken, üyeliğinizle ilgili verdiğiniz bilgilerin tarafı şirketimizce mahremiyet ahlâk ve anlayışı içinde korunur, ürünün size ulaşması için kargo firmasına vermek zorunda olduğumuz adres bilgilerinin dışında hiçbir şekilde üçüncü şahıs veya tüzel kişiliklere verilmez.
 
Bizdeki bilgileriniz, sizin faydanız gözetilerek yaptığımız kampanya ve promosyon bilgilerini size SMS, telefon veya mail ulaştırmanın dışında hiçbir şekilde kullanılmaz. Bizden SMS, telefon veya mail almak istemediğinizde mutlaka [email protected] aderisine mail atmalı, ya da 02163400340 nolu hattımızı arayarak talebinizi kaydettirmelisiniz.
 
Kredi Kartı Bilgileri:
 
Sitemizde doğrudan sanal pos kullanılarak satış yapılmadığından kart bilgileriniz tarafımızdan kullanılmamakta ve kayıt altına alınmamaktadır. Uluslararası güvenliği üst seviyede kabul edilen Paypal sistemi ile kartınızı kullanarak yaptığınız alımlarda ise kart bilgilerinizin güvenliği doğrudan Paypal tarafından sağlanmaktadır. Şifrelenerek korunan bu bilgilerin üçüncü kişilerce kullanılması hiçbir şekilde mümkün değildir.
 
Eposta Kullanımı:
 
Kredi kartı bilgileriniz tarafımızdan hiçbir şekilde yazılı veya sözlü istenmemektedir. Herhangi bir şekilde böyle bir taleple karşılaşsanız bile hiçbir şekilde vermeyiniz. Verdiğiniz takdirde sorumluluk kabul etmeyeceğimizi bilmeniz gerekir. Böyle bir taleple karşılaşmayacağınızı temin etmemize rağmen, böyle bir taleple karşılaşırsanız yapacağınız ilk şey [email protected] adresine durumu izah eden bir mail atmak olsun. Bu durumda firmamızın yetkili birimleri müdahale edecek ve ilgili kişiye hesap sorulupağır müeyyide uygulanacaktır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR