ATC Vital Doğal Yaşam İksiri 250 ml
ATC Vital Doğal Yaşam İksiri 250 ml

ATC Vital Doğal Yaşam İksiri 250 ml (152.01.0501)

Marka : ATC Vital
Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)
Barkod : 8684093411718

„ATC Vital Doğal Yaşam İksiri“ Avrupa'da kullanım geçmişi orta çağa uzanan geleneksel doğal antbiyotikten ilham alınarak ve aslına sadık kalarak üretilmiştir. Antiviral ve antibakteriyel onlarca gıda ve bitkinin yanısıra hakiki çiçek balı ve frenk biberinin ev yapımı elma sirkesiyle fermentasyonu sonucu elde edilmektedir.

ADET :

„ATC Vital Doğal Yaşam İksiri“ olarak adlandırdığımız „Doğal Antibiyotiğin“ geçmişinin orta çağ Avrupa’sına dayandığı bilinmektedir. Teknoloji ve bilginin yetersiz olduğu orta çağ Avrupa’sında hijyenden de söz etmek mümkün değildi. Açlık ve sefaletin yanısıra sürekli var olan savaşlar salgın hastalıkların da yoğun yaşanmasına sebep oluyordu. İşte böyle bir ortamda salgın hastalıklara karşı mücadele için bir „doğal antibiyotik“geliştiriliyordu.

Ürünün hazırlanışı tamamen el emeği iledir. Onlarca doğal antibakteriyel ve antiviral gıda ürünlerinin belli ölçülerde harmanlamasıyla elde edilen doğal antibiyotiğin hazırlanışı karışık ve zahmetlidir. Olgunlaşma süreci 6-8 hafta sürmektedir. Ana maddesi ev yapımı elma sirkesi olan doğal antibiotikte

zencefil, zerdecal,yaban turpu,frenk biberi,soğan,sarımsak,çiçek balı…v.s kullanılmaktadır.

Kullanım şekli:

„ATC Vital Doğal Yaşam İksiri“ başlangıçta günlük bir yemek kaşığı içilir. Saf içemeyenler veya mide şikâyeti tepkisi alanlar bir bardak suya karıştırarak içebilir. Aç karınla alınması tavsiye edilmektedir ancak mide sıkıntısı yaşayanlar yemekle birlikte alabilir. Günlük miktarı her gün biraz artırıp zamanla 3-4 yemek kaşığına kadar çıkarılır. İki haftalık bir kullanımdan sonra istenirse üç-beş gün ara verilebileceği gibi, sabah ve akşam birer kaşıkla devam da edilebilir.

Şişe Türü
Dorica Şişe
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR